O firmie

Nasza hurtownia wentylacyjno-klimatyzacyjna stawia sobie za cel nadrzędny ekspresowe realizacje, profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość sprzedawanych towarów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a towar potrzebny "na wczoraj" to dla nas chleb powszedni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie akcesoria, produkty, materiały montażowe, materiały izolacyjne i urządzenia niezbędne do kompleksowego wykonania instalacji klimatyzacji oraz wentylacji. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi producentami, bo wiemy, że wysoka jakość produktów to łatwiejszy i szybszy montaż.

Realizujemy dostawy na terenie całej Polski, również w weekendy. Ceny transportów w weekendy oraz poza obrębem Warszawy są ustalane indywidualnie.

Klienci, którzy nam zaufali do nas wracają, bo wiedzą, że znajdą u nas to czego potrzebują. Wiedzą, że zostaną obsłużeni w miłej atmosferze. Wiedzą, że dostawy będą zrealizowane na czas. Wiedzą, że na fakturze, będą takie ceny jak w ofercie. Wiedzą, że Wawentowi mogą ufać. Wiedzą, że potrafimy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i zawsze potrafimy stanąć na wysokości zadania.